arşiv

‘Suç Filmleri’ kategorisi için arşiv

Mükemmel Kaçış Türkçe HD izle

Cuma, 11 Nis 2014 yorum yok

Hayatlarını tekrardan yön vermek isteyen bir çiftin kendilerini birden kaçış ve korkunç bir gerilim içinde bulurlar.
devamını oku…

Hanna Türkçe HD izle

Perşembe, 10 Nis 2014 yorum yok

Babası tarafından resmen ölüm makinası olarak büyütülen Hanna Firlandiyada bir ormanda geliştirilmiştir.Usta bir katil ruhu taşıyan Hanna ilk işinde sorunlar yaşamaya başlayacaktır.
devamını oku…

RocknRolla Türkçe HD izle

Salı, 08 Nis 2014 yorum yok

Rus mafyasının bireyi olan bir adam çevirdiği dolaplar sonucunda büyük bir mebla elde eder.Ancak paragöz şuç çeteleri bu paradan nasiplerini almak için harekete geçerler
devamını oku…

Can Ateşi Türkçe HD izle

Cumartesi, 29 Mar 2014 yorum yok

New York´un kuzey,nde bulunan küçük bir kasabada yobaz erkeklerin hakimiyet sürdüğü bir kasabadayız.Burdaki kızlar bu dar kafalılara inat bir grup kurmaya ve erkeklerden intikam almaya çalışacaktır.
devamını oku…

Melekler ve Şeytanlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 26 Mar 2014 yorum yok

Vahşi bir şekilde öldürülen Leonarda Vetra gözü oyulmuş örgüt tarafından gögsü örgütün sembolü ile param parça edilmiştir.En son buluşu ise bir çalınarak vatikam şehrinde saklanmaktadır.
devamını oku…

Talaash Türkçe HD izle

Cumartesi, 22 Mar 2014 yorum yok

Filmde bir polis, ev kadını ve bir fahişenin bir anda kesişen hayatlarını izleyeceksiniz.
devamını oku…

İnfazcı Türkçe HD izle

Cumartesi, 22 Mar 2014 yorum yok

Mutlu bir yaşam süren Frank Castle görevi nedeni ile bir çok sayıda ceset görmüş biridir.Ancak bu işten uzaklaşmak isteyen Frank Castle ailesi ile birlikte daha sakin bir ortama gitmek ister. Ancak ona verilen son bir görevde işler istediği gibi gitmez hatta ailesinin tüm fertleri ölür kendininde öldüğü sanılır.O ölmemiştir şimdi bunu yapanlardan tek tek intikamını almak için yemin eder.
devamını oku…

Korku Kapanı 3 Türkçe HD izle

Perşembe, 13 Mar 2014 yorum yok

Eğlencede sınır tanımayan bir grup arkadaş ormana kamp kurmaya giderler fakat onları ormanda üç parmaklı bir yamyamın yemekleri olacakalrından habersizlerdir.
devamını oku…

Taşıyıcı 3 Türkçe HD izle

Çarşamba, 12 Mar 2014 yorum yok

Leonid’in kızı olan Valentina’yı Odessa’ya götürmel için emir alan Frank yolculuk sırasında karşısına onu engellemek için çıkan ajanları alt etmek zorundadır.Bu yolculuk esnasında Valentina’a ile aralarında bir aşk doğacaktır.
devamını oku…

Taşıyıcı 2 Türkçe HD izle

Çarşamba, 12 Mar 2014 yorum yok

Kahramanımız Frank’ı bu defa zorlu bir görev beklemektedir.Frank hayatına biraz sakinlik katmak ister ve miamide kendi için bir iş bulur.Ancak geçmişi onun önüne hep bir gölge gibi çıkacaktır.
devamını oku…

Ip Man 4 Amerikan Pastası 6 Buz Devri 2 Batman Başlıyor Yenilmezler Cehenneme Bir Adım Testere 6 Harry Potter Felsefe Taşı
Sitemap | Rss