arşiv

‘Polisiye Filmleri’ kategorisi için arşiv

Karanlık Cinayetler Türkçe HD izle

Salı, 01 Nis 2014 yorum yok

Azılı katil Robert Hansen’ın 17 kadını kaçırıp vahşice öldürmesinin ardından 461 yıl hapse mahkum edilmiştir.Robert Hansen’ın hayat hikayesinden çıkan bu filmde seri katilin peşine düşen bir dedektifin onu yakalamak için verdiği amansız mücedeleyi izleyeceksiniz.
devamını oku…

Melekler ve Şeytanlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 26 Mar 2014 yorum yok

Vahşi bir şekilde öldürülen Leonarda Vetra gözü oyulmuş örgüt tarafından gögsü örgütün sembolü ile param parça edilmiştir.En son buluşu ise bir çalınarak vatikam şehrinde saklanmaktadır.
devamını oku…

Suikastçı Türkçe HD izle

Pazartesi, 10 Şub 2014 yorum yok

En yakın iş arkadaşının suikasçi Rogue tarafından hunharca öldürülmesinin ardından FBI ajanı olan Jack arkadaşının intikamını almak için yemin eder.
devamını oku…

Hipnozcu Türkçe HD izle

Cumartesi, 11 Oca 2014 yorum yok

Gözü dönmüş bir katil bir aileyi komple katletmiştir ancak bir kişi sağ olarak kurtulmuştur oda komadadır. Polis olayı çözebilmek için çocuğun iyileşmesini bekler ancak Dedektifler hipnoz yolu ile çocukla iletişime geçecektir.
devamını oku…

Uzaylı Ajan Türkçe HD izle

Salı, 17 Ara 2013 yorum yok

Bazı uyzaylılar çetesi evreni ele geçirebilmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sadece bir kişi dur diyecektir fakat oda bir insan değildir.
devamını oku…

Pembe Panter izle 720p Tek Part

Pazar, 27 Eki 2013 yorum yok

Tüm dünyada tanınmış bir futbol antrönörü ve sevgilisi bir galibiyet kutlaması sırasında okla vurularak yere düşerler. Kalabalık hayran kitlesi içerisinde fiyatı milyon dolarlar tutan elmas yüzüğüde parmağından çalınır. Durumu haber alan müfettiş ve asistanı olucak adam ip ucu aramaya başlar.
devamını oku…

Skyfall 720p Tek Parça izle

Cumartesi, 21 Eyl 2013 yorum yok


Kısa Özet: Bond’un M’e karşı sadakati sınanacaktır, çünkü M geçmişiyle yüzleşmeye başlar. MI6 saldırıya uğrayınca, kişisel bedeli ne olursa olsun 007’nin tehdidi bulup yok etmesi gerekecektir.
IMDB Puanı: 7.0
Tür: Aksiyon , Macera , Polisiye
Yapım: 2012 – ABD
Yönetmen: Sam Mendes
Oyuncular: Daniel Craig , Javier Bardem , Ralph Fiennes , Ben Whishaw , Judi Dench
devamını oku…

Kristalin Gözleri Türkçe Dublaj izle

Pazar, 08 Eyl 2013 yorum yok


Kısa Özet: Yetenekli bir katil olanca hızıyla ardında kurbanlar bırakmaya devam etmektedir. Dedektif Amaldi ise bu kez görevin başına getirilir ve onu yakalaması için bütün kozlarını ortaya koyar. Katille oldukça yakınlaşacak olan Amaldi, onunla temasa geçmeye çalışacaktır.
IMDB Puanı: 6.4
Tür: Suç , Gerilim , Polisiye
Yapım: 2004 – İtalya , İspanya , İngiltere , Bulgaristan
Yönetmen: Eros Puglielli
Oyuncular: Luigi Lo Cascio , Lucia Jimenez , Eusebio Poncela , Desislava Tenekedjieva , Jose Angel Egido
devamını oku…

Dayan Türkçe Dublaj izle

Pazar, 11 Ağu 2013 yorum yok


Kısa Özet: Sarışın bir kadının elleri, kolları, ağzı burnu bağlı bir şekilde kaçırılıp ormana götürülür. Kadın ormanda bir ağaca el ve ayaklarından kelepçelenir. Henüz canlıdır. Onu kelepçeleyen adam bir de resmini çektikten sonra arabasına binip, bilinmeyen bir yere doğru giderken kaza yapar. Kadını kaçıran adam ölmüştür. Adamın arabasından kelepçelediği kadının resmi çıkar. Polisler bilinmeyen bir yerde, yaşayıp yaşamadığını, gerçekten yardıma ihtiyacı olup olmadığını bilmedikleri resimdeki bu kadının ve onu oraya götüren serüvenin peşlerine düşerler.
IMDB Puanı: 5.2
Tür: Suç , Gerilim , Polisiye
Yapım: 2010 – ABD
Yönetmen: Joe O\’brien
Oyuncular: Devon Sawa , Tom Arnold , Clare Kramer , Joey Lauren Adams , Judd Nelson
devamını oku…

Yeni Dünya Full izle

Perşembe, 08 Ağu 2013 yorum yok


Kısa Özet: Ja-Sung, yıllar önce mafya içerisine yuvalanmış olan gizli bir dedektiftir. Ülkenin en büyük çetelerinden birinin içine sızar ve patron öldükten sonra yerine geçebilmek için bir kavgaya karışır. Bu arada olaydan sorumlu ikinci dedektif hayatı pahasına ona güvenir. Fakat Ja-Sung’tan şüphelenen başka bir kesim daha vardır. Gizli dedektifin vereceği hayati karar, çetenin kaderini belirler
IMDB Puanı: 7,4
Tür: Gerilim, Suç, Polisiye
Yapım:2013 – GüneyKore
Yönetmen: Hoon-jung Park
Oyuncular: Min-sik Choi, Jeong-min Hwang, Gwang Jang
devamını oku…

Sitemap | Rss


Avrupa Muhabbeti izle Amerikan Pastası 6 Buz Devri 2 Harry Potter Sırlar Odası Korkunç Bir Film 5 Akıl Oyunları izle Testere 5 Yeni Nesil Ajan 2